AQUABELA, wellness centrum Spišská Belá

Novovybudované relaxačné centrum v Spišskej Belej.

AQUABELA, wellness centrum Spišská Belá

AQUABELA, bazén a wellness centrum Spišská Belá

Novovybudované relaxačné centrum v Spišskej Belej.

Adresa: Letná 10, 059 01 Spišská Belá
Telefón:0917 642 057

Vo vodnom svete nájdete: - REKREAČNÝ BAZÉN
- VÍRIVKA
- AQUAFITNESS
- RODINNÉ PLÁVANIE

Sauny: - PARNÁ SAUNA
- FÍNSKA SAUNA

Solárium nám pomôže udržať zdravé opálenie po celý rok, ak používame solárnu kozmetiku, ale aj pomôže vyliečiť niektoré choroby (napr. metabolické poruchy či prechladnutie), prípadne nám vylepší náladu pri zamračenom a daždivom počasí.

FITNESS:
Posilňovňa
- Využite službu trénera! Nemá význam začať cvičiť, pokiaľ neviete ako. Odborne vyškolený tréner Vás uvedie do cvičebného systému, získate teoretické aj praktické vedomosti a neskôr to už zvládnete úplne samostatne. Neľutujte počiatočnú investíciu, je to oveľa rozumnejšie ako chodiť tri mesiace do fitness centra a cvičiť bez efektu. Namiesto peňaženky by určite najviac utrpelo Vaše zdravie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.