Belanská vináreň, reštaurácia Spišská Belá

Predaj hotových jedál a polotovarov, polievok, dezertov, predaj vína.

Belanská vináreň, reštaurácia Spišská Belá

Belanská vináreň, reštaurácia a bar Spišská Belá

Predaj hotových jedál a polotovarov, polievok, dezertov, predaj vína.

Adresa: Petzvalova 2, 059 01 Spišská Belá
Telefón:+421 (52) 459 1209

Denne ponúkame na výber z piatich jedál a polievky. Prípadne si môžete vybrať aj z jedál na objednávku. Pri menších odberoch sa nie je potrebné ani objednávať.

Chcete zorganizovať spoločenskú oslavu, svadbu, školenie, stretnutie zo školy alebo kar? Vaša spoločenská akcia sa môže konať u nás v našich štýlových priestoroch s kapacitou 120 miest, kde vám zabezpečíme komplet servis: prestieranie, stravu, obsluhu aj bufet.

Organizujete spoločenskú akciu vo vlastných priestoroch, alebo niekde v okolí mesta Spišská Belá? Alebo potrebujete pohostiť obchodných partnerov priamo v sídle vašej firmy? Prajete si, aby sme vás prišli obslúžiť k vám do firmy, spoločenského domu, alebo ku vám domov? Nič z toho nie je pre nás problém. Po dohode dovezieme jedlo, vlastný inventár a obsluhu až priamo k vám!

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.